illustration of a guy sitting in front of a computer with a colored background blob

DevAdam Hakkında

Her ne kadar Developer’ dan gelse de Dev, bir devleşme hikayesidir aynı zamanda.

İncele

Hikayemiz

İki tane girişimcinin yıllardır ilgili oldukları ve tüketici konumunda bulundukları teknolojiyi, disiplinlerarası bakış açıları ve yenilikçi vizyonları ile üretici konumuna geçip ileriye taşımak istemeleri ile başladı herşey.

Avukatlık ve makine mühendisliği geçmişine sahip bu iki girişimcinin güvenli alanlarını terk ederek altyapılarını yeterli seviyelere getirdiklerini fark ettiklerinde, 2018 yılında DevAdam kuruldu.

illustration of a man ascending in clouds via holding up arrows with laptop in hand
picture of erkan from behind working on computer

Misyonumuz

Sizlerin problemlerine ve projelerine en uygun maliyetlerle en iyi metodları kullanarak en güncel çözümleri üretmek bizim birincil misyonumuz.

Bu misyonu gerçekleştirirken de size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak ve 90 lardan kalma görünüme sahip çirkin arayüzlerden sizi kurtarmak için zamanın ruhuna uygun dizayn prensibleriyle bu süreci desteklemek sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için olmazsa olmazlarımızdan.

picture of murat from behind working on computer

Vizyonumuz

Kullanıcılarınızın deneyimini her daim olumlu tutmak için kaliteli arayüzler tasarlamak ve bunu en güncel ve kaliteli mühendislik prensipleri ile birleştirip koda dökmek.

Dolayısıyla gününün en ileri teknolojisine ve kullanılabilirliğine sahip ürünleri sizler için üretmek bizim en büyük hedefimiz.

Kullandığımız Teknolojilerden Başlıcaları

HTML

HTML icon

CSS

CSS icon

Javascript

Javascript icon

Wordpress

Wordpress icon

LEMP

LEMP icon

MEVN

MEVN icon

Python

Python icon

Flask

Flask icon

Digital Ocean

Digital Ocean icon

Docker

Docker icon

Sass

Sass icon

Figma

Figma icon

Vue

Vue icon

Node

CSS icon